MAĞAZALAR-OYUNCAK-ÇOCUK-EĞLENCE-TOYZZ SHOP

  • toyzz shop mağazası
  • toyzz shop one tower şubesi
  • toyzz shop mağaza içi
  • toyzz shop one tower

Toyzz Shop’un temelleri bundan 30 yıl kadar önce Kadıköy’de Sunman Oyuncakçılık olarak atılmıştır. O günden bu yana oyuncak konusunda hizmet veren firma, çocuklar için en kaliteli ve en sevilen oyuncakları onlarla buluşturmak adına çalışmakta.

2001 yılında Toyzz Shop markası altında mağazalaşmaya başlayan firma, oyuncak sevgisinden ileri gelen büyük bir aşkla ilk mağazasını İstanbul’da açtıktan sonra Türkiye’nin birçok yerinde mağazalarını açmaya devam etmiştir.

Toyzz Shop Ankara mağazalarından biri de One Tower AVM içerisinde yer almaktadır. Ankara’da ikamet eden tüm oyuncak severlerin ihtiyaçlarını karşılmak adına son derece yardımcı olan firma, bu neticesiyle de müşteri memnuniyetini arttırmaktadır.

Oran Toyzz Shop mağazası olarak One Tower AVM’de G2 katında hizmet veren marka, çocuklar ve kendi deyişiyle “hiç büyümeyen çocuklar” için en özel oyuncakları ürün yelpazesine almış ve yine bu doğrultuda birçok oyuncağın lisansını da kendi adına sağlamıştır.

Özellikle çocukların zihinsel ve fiziksel gelişimi için son derece önemli olan oyuncaklar, sağlıklı malzemelerle üretilip Ankara Oran Toyzz Shop mağazalarında müşterilerinin beğenisine sunulmaktadır. Baktığımız zaman bugün Türkiye genelinde toplamda 100’den fazla mağazası ile oyuncak sektöründeki en büyük firmaların başında gelmektedir.

Toyzz Shop’ta bulabileceğiniz ürünler arasında oyuncaktan farklı olarak; hobi ürünleri, akülü araçlar, bisiklet, spor ve deniz oyunları, anne – bebek gereçleri, kırtasiye ve okul gereçleri, çocuk kitapları, hediyelik eşyalar, parti ve eğlence ürünleri ve hatta elektronik ürünler de bulabilirsiniz. Bu bağlamda son derece geniş bir ürün yelpazesi bulunun Toyzz Shop’tan boş çıkmak neredeyse imkansız.

Siz de Toyzz Shop’un One Tower AVM mağazasına ulaşmak isterseniz, aşağıda yer verilen iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz.

Adres : KAT G2 – NO: 4

Telefon: 0312 553 73 12

Web Sitesi : http://www.toyzzshop.com/

E-Posta : onetower@toyzzshop.com