MAĞAZALAR-MARKET-GIDA-MACRO CENTER

  • macro center mağazası
  • macro center mağaza içi
  • macro center one tower şubesi
  • one tower avm macro center
  • macro center one tower avm şubesi

Ankara’nın en güzide yerlerinden olan Oran’da yükselen One Tower AVM’de, Türkiye’nin en saygın marketlerinden biri olan Macro Center mağazası açılmış bulunuyor.

Migros’a ait olan ancak tamamen farklı bir konsepti bulunan ve müşterileri tarafından son derece sadık kalınan Macro Center’in, Türkiye’de İstanbul, İzmir, Muğla, Antalya ve Ankara’da mağazaları bulunmaktadır. Bu mağazalar içerisinde İstanbul’da 22, İzmir’de 4, Muğla’da 6, Antalya’da 2 mağazası bulunurken; Ankara’daki 3. mağazasını da One Tower AVM’de açmıştır.

Macro Center Ankara mağazaları arasında diğerlerine kıyasla farklı bir yapısı bulunan One Tower AVM mağazasında yine en kaliteli şarküteri ürünleri, en taze sebze ve meyve, birbirinden nefis İtalyan makarnaları, tamamen sağlıklı organik et ve et ürünleri, en beğenilen dekoratif ürünler ve diğer bilimum ithal ürünleri ile halkın takdirini ve beğenisini kazanan Macro Center’da her zaman kaliteli hizmet anlayışı güdülmektedir. Bu bağlamda müşteri memnuniyeti de Macro Center’da her zaman üst seviyelerdedir.

Dünyanın en özel en leziz çikolatalarının, en farklı egzotik meyvelerin, birbirinden farklı son derece geniş bir yelpazeye sahip olan içecek çeşitlerinin ve daha bir çok ürünün bulunduğu; yine son derece ferah bir yapısı bulunan Ankara Macro Center, diğer tüm şubelerinde olduğu gibi One Tower AVM ziyaretçilerine de kendilerini özel hissettirme konusunda hiçbir sıkıntı yaşamıyor. Kurulduğu günden bu yana her zaman güler yüzlü personeli ve kaliteli hizmet anlayışından vazgeçmeyen Macro Center’da arzu ettiğiniz özeni bulabilirsiniz.

Macro Center’ın One Tower AVM mağazası ile iletişim kurabilmek için aşağıda verilen iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz.

Adres : KAT G2 – NO:3

Telefon: 0850 310 28 94

Web Sitesi : http://www.macrocenter.com.tr/