MAĞAZALAR-KİŞİSEL BAKIM-AKSESUAR-ZEN PIRLANTA

  • one tower avm zen pırlanta
  • zen pırlanta one tower şubesi

Zen Pırlanta, Türkiye’de pırlanta alanındaki en iyi firmalardan biri olmakla kalmayıp bu alanda başı çeken firmadır. 1890 yılından bu yana kuyum işleri ile ilgilenen bir aileden gelen deneyimle, yeniliklerin harika bir şekilde kombinlenmesi sonucunda modern yapıda müthiş tasarımlarla karşımıza çıkan Zen Pırlanta, bugüne kadar sayısız koleksiyona imza atmıştır.

Zen Pırlanta Ankara ilindeki 5. şubesini One Tower AVM’de açarak hem Ankara’da hem de civar bölgedeki mağaza sayısını arttırmış oldu. Hali hazırda yurt içinde 53, yurt dışında da 5 olmak üzere toplamda 58 mağazası bulunmaktadır. Ülkemizde İstanbul, Ankara ve İzmir başta olmak üzere Adana, Antalya, Balıkesir, Bursa, Denizli, Diyarbakır, Eskişehir, Hatay, Kahramanmaraş, Kayseri, Kütahya, Kocaeli, Mersin, Rize, Sakarya, Trabzon ve Uşak’ta mağazaları bulunurken yurt dışında ise şu anda Birleşik Arap Emirlikleri, Kuveyt, Katar ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde mağazaları bulunmaktadır.

Ankara Zen Pırlanta Mağazaları arasında Oran Zen Pırlanta Mağazası, One Tower AVM’nin de ferah yapısıyla birlikte müşterilerine son derece kıymetli bir hizmet sunarken, memnuniyet oranını da her daim yükseltmektedir.

Özellikle özel günlerde hem kadın hem de erkeklerin vazgeçilmez hediyelerinden olan pırlantanın ülkemizdeki en popüler markalarından olan Zen Pırlanta, kendi sektöründe ülkenin en başarılı markası olma yolunda emin adımlarla ilerlerken, vermiş olduğu kaliteli hizmetten hiçbir zaman vazgeçmemektedir. Son dönemin vazgeçilmez hediyeleri arasında olan tek taş pırlanta yüzükler yine en avantajlı kampanyalarla Zen Pırlanta’da yerini koruyor.

Siz de Zen Pırlanta’nın One Tower AVM mağazası ile iletişime geçmek isterseniz, aşağıda yer verilen iletişim bilgileri yoluyla irtibat kurabilirsiniz.

Adres : KAT ZEMİN – NO:12

Telefon: 0312 503 01 44

Web Sitesi : http://www.zenpirlanta.com/

E-Posta : zenonetower@zenpirlanta.com