MAĞAZALAR-ÇOCUK GİYİM-B&G

  • one tower avm bg çocuk giyim
  • one tower avm çocuk giyim

B&G Store, Türkiye’de hizmet veren en önemli çocuk giyim mağazalarından birisi olarak karşımıza çıkıyor. Özellikle konsept ürünleri ile son dönemde dikkat çeken bg çocuk giyim mağazası, özel kumaşları, renkli yapıları ve çocuk ruhunu yansıtan duruşuyla bebek ve çocuklar için karizmatik ürünler sunuyor.

2000 yılında İstanbul merkezli olarak kurulan B&G Store, hizmet verdiği çocuk giyim alanında ülkenin en başarılı firması olma maksadı ile ilerlemektedir. Bu bağlamda yapmış olduğu kaliteli çalışmalar neticesinde firmanın, 2007 yılında, amaçları ile örtüşecek şekilde marka değerini gitgide arttırmış ve sektörünün en öncü firması haline gelmesini sağlamıştır. Bg çocuk giyim Ankara başta olmak üzere Türkiye’nin birçok yerinde mağaza zincirlerini kurmuş ve vermiş olduğu kaliteli hizmetle birlikte günden günde büyümesini sürdürmüştür. Özellikle hali hazırda İstanbul’da 30 adet mağazası bulunan B&G Store’un aynı zamanda Ankara’da 10, İzmir’de 8 mağazası bulunmaktadır. Bununla Türkiye’de toplamda 22 şehirde 60’dan fazla şubesi ile hizmet veren firmanın, aynı zamanda yurt dışında da Rusya’da Rostov’da 1, Krasnodar’da 1 ve Moskova’da 3 olmak üzere toplamda 5, Suudi Arabistan’da ise toplamda 3 şubesi daha bulunmaktadır. Dünyanın her yerinde bebek ve çocukların daha mutlu daha keyifli olması için harika tasarımlı kıyafetler üreten firmada ayakkabı, kıyafet ve kozmetik ürünler de yer almaktadır.

Bakıldığı takdirde ülkenin öncü çocuk giyim markası haline geldiğini rahatlıkla söyleyebileceğimiz B&G Store yapmış olduğu ihracat ile de ülke ekonomisine katkı sunmakta ve tekstil alanında ülkemizi son derece başarılı şekilde temsil etmektedir.

Ankara bg çocuk giyim One Tower AVM içerisinde G1 katında 22 numarada siz değerli ziyaretçilerini bekliyor. Aşağıda One Tower AVM’deki mağazaya dair iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz:

Adres : KAT G1 – NO:22/22A

Telefon:0312  503 03 06

Web Sitesi : http://www.bgstoreonline.com

E-Posta : onetower@bgstore.com.tr